Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie Centrum Rehabilitacji Funckjonalnej Votum w Krakowie
Autor Wiadomość
Nina
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 12:30   Polskie Centrum Rehabilitacji Funckjonalnej Votum w Krakowie

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum
adres: ul. Golikówka 6, 30-723 Kraków

Głównym kierunkiem naszego rozwoju, popartego sporym doświadczeniem jest praca z pacjentami po wypadkach komunikacyjnych od małych urazów po najcięższe przypadki, łącznie ze stanem wegetatywnym. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto potrzebuje szeroko pojętej rehabilitacji dając do dyspozycji zespół wykształconych i doświadczonych ludzi.

Jako prywatny podmiot leczniczy stajemy się alternatywą dla tych szpitali, które mają problem z umieszczeniem pacjentów na oddziałach rehabilitacji w ramach NFZ. W tym celu współpracujemy ze Szpitalami Publicznymi tak aby dać szansę pacjentom na jak najszybsze rozpoczęcie procesu rehabilitacji. Dotychczas współdziałamy z takimi placówkami jak Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie, Szpital im. Jana Pawła II w Nowym Targu i inne.

Specjalizujemy się w Leczeniu stacjonarnym
* Pacjent w śpiączce
* Pacjent ze szpitala
* Pacjent neurologiczny
* Pacjent ortopedyczny
* Pacjent zagraniczny
* Rehabilitacja żywieniowa

Oraz leczeniu ambulatoryjnym
* Rehabilitacja + Hotel
* Rehabilitacja
* Konsultacje
* Badania

To w ludziach jest siła, w ich wiedzy, doświadczeniu i pracy zespołowej.
Każdemu pacjentowi poświęcamy się z równym zaangażowaniem. Wychodzimy na przeciw najtrudniejszym problemom. Często poszukujemy niestandardowych rozwiązań.
 
     
Diana
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-29, 12:46   

Mam dziadka w szpitalu, który jest po udarze. Wraz z rodzicami szukaliśmy dla niego rehabilitacji. Dużo dobrego słowa słyszeliśmy o PCRF Votum i dlatego zdecydowaliśmy się na tą placówkę. Dziadka w tym tygodniu przewieziemy do Nich. Mam nadzieję, że przywrócą mu utracone funkcje i dziadek będzie tak jak przed chorobą cieszył się życiem.
 
     
Kazik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-22, 08:54   

PCRF Votum to bardzo dobra placówka. Mają fajnie dobranych specjalistów, bardzo mądrzy ludzie. Trafiłem do nich z kontuzją braku. Po konsultacji i badaniu szybko określili diagnozę do której dobrali odpowiednią terapię. Rehabilitacja ta przyniosła mi niesamowitą ulgę. Mój bark wrócił do normy a bóle już mnie nie dręczą.
 
     
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-30, 12:22   

Rekomenduje Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie.
Znalazłem tam fachową i kompleksową pomoc.
 
     
Makarta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-06, 12:05   

Bardzo fajny ośrodek! Znajdziecie tu doświadczony zespół fizjoterapeutów a także pomoc logopedów i psychologów. Kilka miesięcy temu doznałam urazu wielonarządowego w wypadku komunikacyjnym. Przeszłam ciężką pracę wraz z rehabilitantami, otrzymałam od nich wielką pomoc i duże wsparcie. Dzięki Nim odzyskałam sprawność. Nauczyłam się pokory, wiem teraz jak ważne w życiu jest zdrowie.
 
     
Estera
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-13, 12:40   

Po spędzonym turnusie w tym ośrodku jestem pod ogromnym wrażeniem. Cały zespół potrafi z sobą współpracować, mają wielką wiedzę, cały czas się kształcą i podejmują nowych wyzwań. Widać, że ich praca to również ich pasja, zaangażowani są w każdego pacjenta. Placówka zasługuje na medal.
 
     
Marzena
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-25, 10:46   

Także polecam ośrodek PCRF Votum. Byłam na dwóch turnusach i jestem bardzo zadowolona. Obecnie korzystam tu z pomocy ambulatoryjnej. Cena leczenia dość wysoka, ale na taki sztab ludzi który przy mnie pracował ( czasami nawet 3 fizjoterapeutów jednocześnie) to warto. Zwłaszcza, że widać było poprawę mego zdrowia. Do tego dysponują nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, wyżywieniem, noclegiem i profesjonalnym podejściem personelu do pacjenta.
 
     
Kamila
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 13:04   

Super ośrodek z doświadczoną załogą. Bardzo mi pomogli gdy trafiłam do nich po wypadku komunikacyjnym. Otrzymałam wielkie wsparcie psychiczne, które pomogło mi walczyć o mnie, moje dalsze życie. Byłam załamana, myślałam, że czeka mnie reszta życia na wózku. Trzeba wierzyć w siebie, otaczających ludzi ponieważ z taką ekipą można zdziałać cuda.
 
     
Patra
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 14:50   

Ośrodek posiada w swojej ofercie bardzo szeroki zakres usług. Wyszkoleni fizjoterapeuci zrobili na mnie ogromne wrażenie. Są bardzo dokładni, precyzyjni, rozmowni. Dokładnie tłumaczą szczegóły choroby, odpowiadają na każde pytanie, nie ma pośpiechu. Jestem zadowolona z wyboru placówki.
 
     
Krysia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-22, 07:33   

PCRF Votum – polecam!!! To wspaniałe, że u Nas w Polsce są tak dobrzy specjaliści. Polecam tą placówkę. Mają profesjonalny sprzęt. Wyuczonych i doświadczonych specjalistów. Atmosfera miła i przyjemna. Same plusy!
 
     
AnnP
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 10:40   

Polecam PCRF Votum. Wiadomo, jest to o?rodek prywatny wi?c trzeba liczy? si? z kosztami, ale ja nie ?a?uj? tych wydanych pieni?dzy. Dzi?ki Nim jestem zdrowa i mog? normalnie funkcjonowa?. Posiadaj? nowoczesny sprz?t do rehabilitacji, pod r?k? jest konsultacja z lekarzem specjalist? i pomoc kompetentnych fizjoterapeut?w. Naprawd? warto !
 
     
AgaAgnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-11, 13:36   

Bardzo fajny ośrodek. Przebywałam u nich na turnusie rehabilitacyjnym i bardzo go sobie chwalę. Personel jest bardzo pomocny, fizjoterapeuci mają ogromną wiedzę. Podchodzą do pacjenta bardzo indywidualnie. Czułam, że o mnie dbają i robią wszystko aby poprawić mój komfort życia, uwolnić mnie od moich bóli. Najważniejsze, że efekty ich pracy są bardzo odczuwalne.
 
     
Przemyslaw
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 12:42   

Z czystym sumieniem bardzo polecam ośrodek rehabilitacji. Jestem zadowolony z odbytej rehabilitacji. Otrzymałem fachową i bardzo metodyczną opiekę. Ćwiczenia realizowano według zaplanowanego i przemyślanego układu, co owocuje dobrą atmosferę i organizację zajęć. Wszystkie wykonywane ćwiczenia rehabilitacyjne były dostosowane do wydolności oraz możliwości ruchowych organizmu. Zabiegi fizykoterapii były przeprowadzane bardzo sprawnie i pod stałą kontrolą oraz przynosiły zakładany efekt leczniczy.
 
     
MariolaZak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-15, 13:58   

Mój mąż był na ostatnim turnusie rehabilitacyjnym i do dnia bieżącego mamy kontakt z PCRF Votum. Trafił do Nich po wypadku komunikacyjnym, w ciężkim stanie. Przez cały okres pobytu miał 5 godzin indywidualnej terapii dziennie. Leczenie obejmowało terapię funkcjonalną, logopedyczną, psychologiczną. Dodatkowo nauczono mnie prawidłowej pielęgnacji oraz podstawowych elementów rehabilitacji abym mogła pomagać mężowi w domu. Atmosfera, która panuje w Centrum jest bardzo przyjemna, można z każdym porozmawiać. To bardzo wyjątkowi fachowcy.
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 119
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-03-21, 11:18   

to jest ciezki spam, wszystko kryptoreklama.

watek zamykam, niech straszy i ostrzega potencjalnych pacjentow
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa Opole szczecin poznan http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja