Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Thera Band oszukuje
Autor Wiadomość
Kornel
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 16:58   Thera Band oszukuje

29 listopada 2008 roku odbyła się II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów, pod patronatem YEAP i sponsorów. Nagrody atrakcyjne, stoły do masażu, kursy, książki... Firma Thera Band ufundowała szkolenia, udało mi się wywalczyć jedno. A właściwie... jeden papierek potwierdzający wygraną, bo realizacji nie wywalczyłem do dziś!

W 3 miesiące po Olimpiadzie dowiedziałem się, że szkolenia dla olimpijczyków będą niedługo. Pół roku później, że mają dużo zajęć, ale szef ma się tym lada moment zająć. Kolejne kilka miesięcy i tym razem informacja, że w tym momencie robią biznesik na kursach dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej... Ostatnią rozmowę telefoniczną z nową (przemiłą) sekretarką odbyłem tydzień temu. Szef miał się zająć sprawą, a ja miałem czekać na telefon. Na próżno!

Firma zgarnęła splendor sponsora, pokazując się na dużej imprezie, pełnej potencjalnych klientów. To jej widać wystarczyło, bo nieskora jest do wywiązania się z tej szlachetnej roli. Widać liczą się tylko pieniądze.

Przy obecnej popularności fizjoterapii firmy szkoleniowe łatwo znajdują żądnych "papierka" fizjoterapeutów (kolejny certyfikat w CV może olśnić pracodawcę...). Ale w końcu najbardziej nawet zagorzali "zbieracze" mogą uznać, że po marne merytorycznie (wiem co mówię, uczestniczyłem w dwóch szkoleniach TheraBand jeszcze przed olimpiadą!), nawet dofinansowane szkolenia, szkoda fatygi... Czego Tobie, droga firmo TheraBand, serdecznie życzę!

Na tym nie poprzestaję. Czuję się oszukany i będę dochodził swoich praw. Chętnie dowiem się, kogo jeszcze z Olimpijczyków i nie tylko orżnięto przy okazji kursów.

Piszcie! Ostrzegajmy się wzajemnie przed niekompetencją, dezorganizacją, chciwością i nieprofesjonalizmem!

Kornel Mikołajczyk
student II roku mgr AWF w Warszawie
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 119
Skąd: warszawa
Wysłany: 2010-03-05, 11:58   kurs masaz tajski

moze powinienes napisac o tym do yeap, bo oni sa organizatorami olimpiady. Yeap ma tez kontakty do innych olimpijczykow i moze sprawdzic, jak potoczyly sie ich losy po wygraniu. Moze tylko ty miales pecha z ta firma, a moze pozostali rowniez.
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa Opole szczecin poznan http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
augustina 

Dołączyła: 17 Cze 2021
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-04-13, 20:10   

ciekawe
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja