Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Ból między kręgosłupem a łopatką
Autor Wiadomość
kazik1996
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-27, 15:58   Ból między kręgosłupem a łopatką

Witam,
Postanowiłem zasięgnąć rady na forum, ponieważ sam szukam już rozwiązania mojego problemu na własną rękę. Odczuwam ból w okolicy między kręgosłupem a łopatką, ciężko stwierdzić jaki to mięsień czy czworoboczny czy równoległoboczny czy zębaty tylny górny czy jeszcze inny który znajduje się w tej okolicy. Ból pojawia się przy wykonywaniu ćwiczenia gimnastycznego wagi przodem(front lever). Byłem już u dwóch fizjoterapeutów, pierwszy był kiepski i tylko pogorszył sprawę i objawy najprawdopodobniej przez to że wbił mi igłę w miejscu bólu dość głęboko i ruszał nią próbując odwzorować ból jaki występuje przy tym ćwiczeniu i utrzymać chwile to napięcie. Po tym było tylko gorzej to poszedłem do innego fizjoterapeuty a dokładniej osteopaty, który jest bardzo dobry ale mimo wszystko nie udało mu się do końca mi pomóc. Miałem robione bańki, nastawianie, okład z maści wyciągającej oraz zastrzyk solcosteryl który dopiero pomógł złagodzić objawy, więc przyjąłem następny za jakiś czas i jak już odczekałem odpowiedni czas po zastrzyku to zrobiłem ostrzejszy trening pod ten element gimnastyczny i po jakimś czasie ból powrócił znowu. Osteopata twierdzi że to kwestia powięzi najprawdopodobniej i dostanę od niego matę do leżenia. Chciałbym zaczerpnąć rady szerszego grona fizjoterapeutów bo może ktoś miał już z czymś takim styczność i wie co trzeba zrobić w tym przypadku.
 
     
adamosidczak
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-09, 11:20   

Nie wiem skąd jesteś, ale pamiętam, że kiedyś również miałem podobny problem. Trenowałem swego czasu kulturystykę i nabawiłem się kontuzji przy próbie pobicia swojego rekordu w martwym ciągu. Na początku myślałem, że całkowicie załatwiłem sobie plecy. Skorzystałem wtedy z usług pana Balcerzaka (przyjmuje w Lubinie i we Wrocławiu), który trochę mnie uspokoił, przedstawił mi cały plan rehabilitacji, opisując wpływ na leczenie każdego zabiegu/ćwiczenia. Mnie udało się pozbyć problemu, także trzymam kciuki również za Ciebie, bo wiem jakie to uciążliwe :)
 
     
maniek1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 11:52   

Nie jestem do końca pewien, czy dosłownie w tych samych miejscach nas boli, ale pamiętam że tak zawsze mam po dłuższym siedzeniu w zgarbionej pozycji- unikam jej i ból nie wystepuje, spróbuj moze też ci się uda.
 
     
rehcomplex
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 09:59   

Polecam wizyte u dobrego fizjo, być może blokada w kręgach - delikatna manipulacja może rozwiązać problem, jeśli podczas badania wyjdzie podejrzenie skoliozy ćwiczenia celowane.

Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja