Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2008-11-25, 00:14   Studia

W ty poście piszemy tylko informacje dotyczące studiów fizjoterapii.
 
     
achna30
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 19:35   

Witam. Piszę pracę licencjacką na temat: Otyłość jako przyczyna lub skutek niepełnosprawności.
Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu artykułów, książek na ten temat.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję.
 
     
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2010-11-01, 00:03   

achna30 napisał/a:
Witam. Piszę pracę licencjacką na temat: Otyłość jako przyczyna lub skutek niepełnosprawności.
Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu artykułów, książek na ten temat.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję.

Nie ten dział. Zapraszam do założenia wątku tutaj: http://forum.e-fizjoterapia.pl/viewforum.php?f=6
 
     
zeeee
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-17, 07:47   

Czy ktos z Was wie jaki jest wzorzec ilosciowy i jakosciowy oraz mechanizm unikania w MPdz z dipareza spastyczna ?
 
     
killer
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 14:30   

Witam bardzo proszę o pomoc. W tym roku chciałbym pójść na pierwszy rok studiów na kierunku Fizjoterapia we Wrocławiu ale nie wiem na którą uczelnię się zdecydować. Wiem,że na Akademię medyczną się nie dostane ale zastanawiam się czy nie wybrać tej uczelni prywatnej http://www.wsf.wroc.pl/ w grę wchodzą studia dzienne czyli stacjonarne ale czy,to dobry wybór ? Możecie polecić jakąś inną dobrą uczelnie we Wrocławiu. Głownie chodzi mi o, to aby czegoś się tam nauczyć i pracować w tym zawodzie.
 
     
berni3
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 18:31   

Witam
Jestem na drugim roku fizjoterapii na AWF-ie. W tym roku też zacząłem jednocześnie drugi kierunek wychowanie fizyczne. Jednak teraz po pierwszym semestrze zauważyłem że ten kierunek niewiele wnosi do mojej wiedzy z działu fizjoterapii, a zabiera dużo czasu w trakcie dnia.
Moje pytanie to czy magistrowi fizjoterapii przyda się licencjat z wychowania fizycznego czy rzucić to póki czas
 
     
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2013-03-12, 16:40   

berni3 napisał/a:
Witam
Jestem na drugim roku fizjoterapii na AWF-ie. W tym roku też zacząłem jednocześnie drugi kierunek wychowanie fizyczne. Jednak teraz po pierwszym semestrze zauważyłem że ten kierunek niewiele wnosi do mojej wiedzy z działu fizjoterapii, a zabiera dużo czasu w trakcie dnia.
Moje pytanie to czy magistrowi fizjoterapii przyda się licencjat z wychowania fizycznego czy rzucić to póki czas

Proponuje założyć odrębny temat może ktoś z zewnątrz zobaczyć i się wypowie na forum.
_________________
Polecam: Blog masażysty pisany przez masażystę w którym opisane są techniki masażu.
 
     
Mondej
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 15:35   

Witam, czekam teraz na wyniki z matury, planuję studiować fizjoterapię we Wrocławiu i nie wiem jaką uczelnię wybrać. Może ktoś coś polecić? Uniwersytet Medyczny jest świetny, ale nie jest przekonany czy się dostanę i szukam opcji alternatywnych. Wielkie dzięki za pomoc.
 
     
rehabilitant006
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-29, 18:35   AWF Katowice

Mondej napisał/a:
Witam, czekam teraz na wyniki z matury, planuję studiować fizjoterapię we Wrocławiu i nie wiem jaką uczelnię wybrać. Może ktoś coś polecić? Uniwersytet Medyczny jest świetny, ale nie jest przekonany czy się dostanę i szukam opcji alternatywnych. Wielkie dzięki za pomoc.


Polecam AWF Katowice - ja tam skończyłam.
 
     
Omega9419
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-29, 11:11   

Mondej napisał/a:
Witam, czekam teraz na wyniki z matury, planuję studiować fizjoterapię we Wrocławiu i nie wiem jaką uczelnię wybrać. Może ktoś coś polecić? Uniwersytet Medyczny jest świetny, ale nie jest przekonany czy się dostanę i szukam opcji alternatywnych. Wielkie dzięki za pomoc.


Ja poszłam na fizjoterapię na WSB w Dąbrowie Górniczej i jestem bardzo zadowolona. Dużo zajęć praktycznych i porządni wykładowcy. Czesne też do przeżycia jak na uczelnię prywatną.
 
     
Mazner
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-30, 08:05   

Hej, ja też chciałabym zrobić takie studia, tylko nie wiem gdzie polecacie?
 
     
nkk
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 01:49   

Hej, myślę o zmianie uczelni na magisterkę. Wiecie coś więcej na temat egzaminów wstepnych na WUM?
 
     
MonikaS
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-06, 09:02   

Witam,

W Kinezio w Warszawie jest teraz promocja na szkolenie z Terapii Manualnej Mulligan A (19-20.01) jeśli przyjdziecie w 3 osoby koszt szkolenia zamiast 1350 jest 1150. Mulligan jest bezbolesną dla pacjenta terapią manualną i daje super efekty.

Zapisy on-line.

Za pół roku te szkolenia mają podrożeć więc to ostatnia szansa na tak tani kurs. :-) :-) :-)
 
     
baska20xx
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-24, 08:53   

Czesc, ja zastanawiam sie nad magisterka. Co bedzie dla mnie najlepsze? Jestem z Wielkopolski
 
     
Thanatos
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-01, 11:01   

Witam. Jestem uczniem technikum ekonomicznego, aczkolwiek swoją dalszą drogę chciałbym związać z fizjoteriapią. Ze względu na to, że biologi nie miałem od 3 lat, chciałbym nadrobić trochę materiału po maturze. Pytanie do was jakie działy powinienem powtórzyć i na co zwrócić uwagę.

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja