Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Lampa bioptron
Autor Wiadomość
adam88
[Usunięty]

  Wysłany: 2015-11-02, 16:51   Lampa bioptron

Hej,
Mam do Was pytanie odnośnie lapmy bioptron. Kiedyś w trakcie zajęć fizykoterapii na studiach korzystałem z tej lampy. Z tego co pamiętam fajne miało działanie na te ponure, szare i deszczowe dni. Aktualnie mieszkam z narzeczoną w Szwecji a tutaj niestety słońca brak, a zamierzam jej to kupić. Chciałbym usłyszeć Waszą opinię na ten temat. Co myślicie, czy ktoś z Was korzystał z lampy częściej niż ja ( raz w tygodniu ), czy znacie kogoś kto by chciał ją sprzedać. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Samej lampy, bo zuważyłem że żarówkę można kupić za około 100 zł a cała lapma waha się w granicach 3500 zł !! Pamiętam jak miałem w domu lapmę podczerwieni to urządzenie nie wykazywało jakieś specjalne parametry. Specyfikacją przypominała zwykłą lampkę wartą 40 zł tyle że żarówka specjalistyczna ( podczerwieni ). Zastanawia mnie to czy w tym przypadku nie jest podobnie.

Dziękuję za kazdą odpowiedź,
Pozdrawiam.
 
     
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2016-01-31, 14:02   

OGÓLNE KORZYŚCI

Terapia Światłem BIOPTRON może być stosowana zarówno jako kuracja uzupełniająca, wspierająca inne zabiegi medyczne jak też w formie monoterapii przy pewnych wskazaniach.

BIOPTRON to doskonała terapia:

Wspomagająca proces gojenia się ran
Uśmierzania bólu
Leczenia schorzeń dermatologicznych i problemów skóry
Z powodzeniem stosowana w pediatrii
Stosowana w leczeniu Sezonowych Zaburzeń Afektywnych (SAD)

Wybitne właściwości charakterystyczne Światła BIOPTRON umożliwiają mu penetrację nie tylko skóry lecz również tkanek pod nią. W ten sposób pozytywny efekt Światła BIOPTRON nie jest ograniczony do leczonego miejsca skóry lecz ma także korzystny wpływ na cały organizm.

Światło BIOPTRON ma właściwości biostymulacyjne: przy kontakcie ze skórą stymuluje ono światłoczułe struktury międzykomórkowe i molekuły. To inicjuje reakcje łańcuchowe w komórkach i wyzwala tak zwane reakcje wtórne, które nie ograniczają się wyłącznie do obszaru skóry. Sprawdź referencje naukowe nr 1, 3 i 5.

Terapia Światłem BIOPTRON stymuluje i moduluje procesy naprawcze i regeneracyjne, jak również procesy obronne w organizmie człowieka. Sprawdź referencje naukowe nr 2 i 6.

Terapia Światłem BIOPTRON zyskała akceptację jako nowa forma leczenia profilaktycznego, terapii, rehabilitacji oraz w innych przypadkach zalecanych przez lekarzy specjalistów.

Przed zastosowaniem Leczenia Światłem Lampy BIOPTRON zalecamy skonsultowanie się z lekarzem w celu uzyskania profesjonalnej porady odnośnie tego, czy leczenie tego typu jest zalecane oraz, czy niezbędne jest zastosowanie innego rodzaju leczenia.
_________________
Polecam: Blog masażysty pisany przez masażystę w którym opisane są techniki masażu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja