Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
Obrona potrzebna pomoc
Autor Wiadomość
lenalena12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 13:07   Obrona potrzebna pomoc

Witam. W tym roku bronię licencjat i mam problem z kilkoma pytaniami na obronę. Jeśli ktoś mógłby być tak miły i pomóc mi z tym lub podesłać jakieś materiały, w których znajdę odpowiedź byłabym ogrooomnie wdzięczna! I od razu napiszę, że przeszukałam książki, internet i nic nie znalazłam. Oczywiście przeciwwskazania do zabiegów i tym podobne znalazłam. Mam problem z metodyką zabiegu w określonej jednostce chorobowej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam:)
1. Opisz metodykę wykonywania zabiegu magnetoterapii na staw kolanowy w RZS (piąty dzień zabiegowy), podaj przeciwwskazania do zabiegu.
2. Opisz metodykę wykonywania zabiegu magnetoterapii w przypadku złamania kości łokciowej (dziesiąty dzień zabiegowy) i podaj ogólne parametry zabiegowe w zależności od okresu choroby.
3. Przedstaw metodykę zabiegu galwanizacji w uszkodzeniu nerwu twarzowego.
4. Przedstaw metodykę zabiegu elektrostymulacji zginaczy grzbietowych stopy (wymień mięśnie podlegające stymulacji).
5. Przedstaw metodykę zabiegu jonoforezy w zespole „łokcia tenisisty” oraz przeciwwskazania do jonoforezy.
6. Przedstaw metodykę zabiegu DD w zespole bólowym kręgosłupa lędźwiowego oraz przeciwwskazania do stosowania prądów DD.
7. Przedstaw metodykę zabiegu interferencji w zespole bólowym kręgosłupa lędźwiowego oraz przeciwwskazania do stosowania prądów interferencyjnych.
8. Przedstaw metodykę zabiegu TENS w podostrym zespole bólowym związanym ze zwyrodnieniem stawu biodrowego (przedstaw możliwe warianty ułożenia elektrod).
9. Przedstaw metodykę zabiegu TENS w podostrym zespole bólowym związanym z rwą kulszową (przedstaw możliwe warianty ułożenia elektrod).
10. Przedstaw metodykę zabiegu z wykorzystaniem prądu Traberta – ułożenie segmentarne piersiowe górne (E2).
11. Przedstaw metodykę zabiegu impulsowym polem elektromagnetycznym wielkiej częstotliwości w zmianach zwyrodnieniowych stawu kolanowego. W jaki sposób oblicza się moc średnią zabiegu?
 
     
PomocyBłagam
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-16, 18:38   

Witam :)
Nie wiem gdzie mam napisać... Więc piszę tutaj :)
Mam ogromną prośbę :) Uczę się w szkole policealnej na profilu technik masażysta. Mam taki przedmiot jak "zarys fizjoterapii" i muszę napisać pracę kontrolną na niedzielę. Praca kontrolna polega na tym, że mam opisany przypadek pacjenta i mam rozpisać rehabilitację dla danej osoby, min 2 strony A4. Nie mam pojęcia jak mam się do tego zabrać :(
Znajdzie się ktoś życzliwy?
Błagam, pomóżcie mi! :(
W.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja