Linki sponsorowane






Poprzedni temat «» Następny temat
The Human Body Exhibition
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2013-08-06, 19:24   The Human Body Exhibition

The Human Body Exhibition w Gdańsku.

Wystawa The Human Body Exhibition wzbudza niezwykłe zainteresowanie w każdym mieście na świecie, gdzie się pojawia. Ekspozycję w Krakowie i Gdańsku zobaczyło już przeszło 100 000 osób. W związku z tak dużą popularnością organizatorzy postanowili przedłużyć ją w obydwu miastach.

Związku z tym wydarzeniem organizatorzy wystawy The Human Body Exhibition ufundowali jedno podwójne bezpłatne zaproszenie.

Aby wygrać zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Na THBE można między obejrzeć między innymi najpotężniejszy nerw ludzkiego ciała. Jak brzmi jego nazwa? Podpowiedź: Ucisk na ten nerw powoduje zespół objawów zwany rwą. ?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@e-masaz.pl. Spośród nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę.

Zakończenie konkursu 25 sierpnia 2013.

Dodatkowe informacje:

1. Organizatorem konkursu jest serwis e-Masaz.pl oraz The Human Body Exhibition
2. Fundatorem zaproszenia jest The Human Body Exhibition
4. Organizatorzy dopuszczają możliwość publikacji danych (Imię, Nazwisko) zwycięzcy na łamach swoich serwisów internetowych.
5. Członkowie i organizatorzy nie mogą brać udziału w konkursie.
6. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na otrzymywanie informacji reklamowych o polecanych produktach, ekskluzywnych promocjach oraz wydarzeniach z nimi związanych.
7. Pytania związane z konkursem można uzyskać pisząc na adres: konkurs@e-masaz.pl

O wystawie The Human Body Exhibition:

Bez względu na to, co nas wyróżnia i określa jako jednostki, wszyscy mamy wspólną rzecz - nasze skomplikowane i fascynujące ciało. Wystawa The Human Body zabierze nas w
podróż po naszym niezwykłym, nieustannie zmieniającym się ciele. Pod skórą człowieka działa wiele skomplikowanych układów i połączonych z nimi narządów, które utrzymują nas przy życiu i zdrowiu. Wystawa The Human Body pokazuje w wersji trójwymiarowej spojrzenie w głąb tych układów – od skóry przez kości, od głowy po palce u nóg – wszystko po to, abyśmy w trosce o nasze ciało umieli podejmować jak najlepsze decyzje.

Krótki opis:

- Wspaniałe rodzinne przeżycie, które przemawia do odwiedzających z całego świata.
- Dziewięć działów wystawy - galerii - zaprasza odwiedzających do podróży po ciele człowieka.
- Dynamiczne eksponaty pokazują układy, które odpowiadają za funkcjonowania ciała, od zawiłości układu krążenia aż po zadziwiający proces rozmnażania.
dyspozycji jest również znakomicie przygotowany katalog.
- Przykłady narządów umożliwiają zwiedzającemu głębsze spojrzenie do struktur ciała, które pracują wewnątrz poszczególnych układów.
- Fascynujące doznania uzupełniają niesamowite zdjęcia i nagrania filmowe.
- Poziom informacji na całej wystawie jest w dostosowany do poziomu odwiedzających według wieku i wykształcenia - rozpoczynając od szkół podstawowych na akademiach medycznych kończąc.
- Odpowiedzi na pytania zwiedzających udzielają studenci medycyny, którzy również oprowadzają małe grupy.
- Przez cały czas trwania wystawy udzielamy porad zdrowotnych i informacji typu: „Czy wiedziałeś, że…”.
- Materiały naukowe dla nauczycieli i programy dla grup szkolnych i studenckich sprawiają, że wystawa jest nieocenioną pomocą szkolną.
- W ramach odbywających się konkursów profesjonalni artyści i studenci sztuk pięknych mogą naszkicować eksponaty i rozszerzyć w ten sposób swoją wiedzę na temat ludzkiej anatomii.
- Dla profesjonalistów i laików odbywają się wykłady na temat zdrowia, medycyny i stylu życia.
- W ramach wystawy do dyspozycji jest również znakomicie przygotowany katalog.

Więcej informacji o wystawie pod adresem: www.human-body.pl
 
     
Fizjoterapeuta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-06, 19:58   

Ponoć wystawa bardzo polecana, niestety nie miałem okazji jeszcze jej obejrzeć.
 
     
domi919

Dołączył: 27 Lip 2013
Posty: 37
Wysłany: 2013-08-06, 21:07   

Ja też się wybierałem.....i jeszcze się nie wybrałem heh.
 
     
Administrator
Administrator


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 255
Wysłany: 2013-08-07, 08:20   

domi919 napisał/a:
Ja też się wybierałem.....i jeszcze się nie wybrałem heh.

Masz czas jeśli się nie mylę do 15 października :)
 
     
Fizjoterapeuta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 14:04   

e-fizjoterapia.pl napisał/a:
domi919 napisał/a:
Ja też się wybierałem.....i jeszcze się nie wybrałem heh.

Masz czas jeśli się nie mylę do 15 października :)

do 13 tak ze jest jeszcze troche czasu :)
 
     
iza_ch
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 17:17   

Do 13.10 w Gdańsku a do 3.11 w Krakowie :-) Śmieję się, że chyba dla mnie tak przedłużają, bo wybieram się do Krakowa od kwietnia i wybrać się nie mogę :lol: Podobno warto - więc się wybiorę :)
 
     
Fizjoterapeuta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-09, 12:18   

iza_ch napisał/a:
Do 13.10 w Gdańsku a do 3.11 w Krakowie :-) Śmieję się, że chyba dla mnie tak przedłużają, bo wybieram się do Krakowa od kwietnia i wybrać się nie mogę :lol: Podobno warto - więc się wybiorę :)

hehe nie źle. Stwierdziłem ze w Gdańsku przedłużają bo albo taka duża frekwencja albo dla szkol które rozpoczynają od września nowy rok szkolny i warto wybrać się na wystawę. Czytałem na rożnych forach opinie jak i na fb i wszystkie bardzo pozytywne. Tak ze mamy czas na to aby odwiedzić :)
 
     
Physis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-04, 13:25   

Jestem pod wrażeniem tej wystawy. Świetnie przygotowane eksponaty. Osoby oprowadzające grupy zwiedzające były dobrze przygotowane merytorycznie. Moją grupę oprowadzała fizjoterapeutka. Potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie, które zadawały zainteresowane wystawą osoby. Polecam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki sponsorowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Fizjoterapia.pl

Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Reklamy

Polecane produkty

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu



Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+



Partnerzy forum

Gabinety masażu

Kurs masaż tajski

Fizjoterapia

Rehabilitacja